Su šiomis rūkymo kabinomis galite sutaupyti ir sumažinti riziką. Rūkymo kabinų pagalba galime optimizuoti rūkymo pertraukėlių laiką, sumažinti darbuotojų energijos sąnaudas. O patentuota ugniai atspari pelenų tvarkymo sistema pašalina betkokią nuorūkų gaisro grėsmę.

Mūsų rūkymo sprendimas užtikrina visišką kvapų ir dūmų, įskaitant visas pavojingas dujas ir kvapą, pašalinimą.

Kodėl rūkymo kabinos sprendimas?

Mes galime įveikti visas neigiamas tabako dūmų pasekmes!

Tai – sveikas, saugus ir ekonomiškas sprendimas.

Pagrindinis užsibrėžtas tikslas apsaugoti visus nerūkančius žmones nuo kenksmingų dūmų, tačiau kartu neapsunkinti rūkančiųjų aplinkybių.

1 Dūmų fiksavimas

Aplinka be dūmų gali būti sukurta tik tuo atveju, jei užterštas oras sulaikomas prieš jam išplintant. Rūkymo kabina tai leidžia, o strategiškai išdėstytos oro įleidimo angos virš stalo nukreipia užterštą orą į galingą daugiapakopę oro filtravimo sistemą.

2 Kenksmingų dujų ir dalelių filtravimas

Naudojant patentuotą kelių pakopų filtravimo technologiją, tabakui būdingos dujos ir dalelės yra sulaikomos ir pašalinamos iš oro. Po montavimo galime užtikrinti reguliarią techninę priežiūrą ir veikimo ilgalaikę garantiją.

3 Oro išleidimo anga

Išvalytas oras nuo įvairių kenksmingų dalelių yra išleidžiamas atgal į aplinką.

4 Ugniai atspari pelenų tvarkymo sistema

Unikali ugniai atspari pelenų tvarkymo sistema pašalina pelenus ir cigarečių nuorūkas. Vožtuvų sprendimas išlaiko jį sandarų, išvengiant dūmų likučių, būdingų tradicinėms peleninėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *