Nemokamas pristatymas nuo 150 €!

PRIVATUMO POLITIKA

Galioja nuo 2021-10-25

Ši Privatumo politika kartu su www.parduotuve.kondena.lt tinklapio naudojimo taisyklėmis, kurios reglamentuoja Jūsų naudojimąsi UAB „Kondena“ interneto svetaine www.parduotuve.kondena.lt (toliau – Kondena).

Ši Privatumo politika netaikoma nei vienai trečiųjų šalių programai, paslaugai ar interneto svetainei, net jei jomis naudojatės / gaunate prieigą prie jų Kondena nurodytomis priemonėmis. Ši Privatumo politika netaikoma informacijai, kurią teikia ar renka trečiosios šalys. Kada ši Privatumo politika netaikoma, prieš pateikdami savo asmens duomenis, privalote perskaityti privatumo politiką ir su ja susijusias sąlygas, paskelbtas atitinkamoje trečiųjų šalių interneto svetainėje ar programoje, kuria naudojatės, ar kuri taikoma kitoms paslaugoms, kuriomis naudojatės.

Privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome Jūsų asmens duomenis, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką prieš pradedant naudotis Kondena  paslaugomis. 

Jei registruojatės ar kitaip naudojatės Kondena interneto svetaine turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką. Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti Kondena interneto svetaine.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Kondena“, juridinio asmens kodas 303163475, adresas Žirmūnų 139A, Vilnius, Lietuva, kontaktinio telefono Nr. +370 688 08002, el. pašto adresas: info@kondena.lt (toliau – Kondena).

 1. 1. Kodėl Kondena renka duomenis: 

Kondena renka ir tvarko tik tuos Jūsų asmens duomenis, kurie yra pakankami ir būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi.

Atsižvelgiant į Kondena teikiamas Jums ir Jūsų naudojamas paslaugas, funkcijas ir kitą bendradarbiavimą su mumis, mes galime tvarkyti Jūsų šiuos duomenis:

 1. 1.1. Identifikaciniai duomenys: Jūsų vardas, pavardė ir/arba įmonės padavinimas, įmonės kodas, adresas (jei su mumis bendradarbiaujate įmonės vardu).
 2. 1.2. Kontaktiniai duomenys: elektroninio pašto adresas, telefono numeris, gyvenamosios vietos adresas.
 3. 1.3. Kiti duomenys, kuriuos mums pateikiate savo pasirinkimu: gimimo data, lytis, kalbos pasirinkimas, įmonės pavadinimas ir duomenys ( jei su mumis bendradarbiaujate įmonės vardu), kita informacija bei visa kita informacija, kurią mums pateikiate apie save ir/arba savo įmonę.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 1.1, Nr. 1.2, Nr. 1.3. nurodytus Jūsų duomenis Kondena gauna iš Jūsų kada Kondena pateikiate užsakymą ir jo įvykdymui būtinus savo duomenis, sukuriate asmeninę Kondena svetainėje paskyrą ir joje pateikiate savo duomenis ar kreipiatės į mus su prašymu, užklausa ir pan.

1.4. Registracijos ir prisijungimo duomenys: el. pašto adresas ir slaptažodis, kurį mes saugome patikimai užkoduotą ir negalime jo matyti. 

1.5. Techniniai/administravimo duomenys, būtini paskyros veikimui ir saugumui užtikrinti: vartotojo ID, paskyros statusas (aktyvi, užblokuota ir pan.), IP adresas, prisijungimų prie paskyros ir veiksmų paskyroje techniniai duomenys.

1.6. Kita informacija: požymis, kad susipažinote su Naudojimosi Kondena taisyklėmis ir/ar Privatumo politika, susipažinimo data ir laikas.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 1.4, Nr. 1.5, Nr. 1.6. nurodytus Jūsų duomenis Kondena gauna iš Jūsų kada registruojatės Kondena svetainėje ir sukuriate savo paskyrą pateikiate užsakymą ir jo įvykdymui būtinus savo duomenis, sukuriate asmeninę Kondena svetainėje paskyrą ir joje pateikiate savo duomenis ar kreipiatės į mus su prašymu, užklausa ir pan. Techniniai duomenys ir kita informacija sukuriami arba fiksuojami automatiškai (skaitant slapukų ir panašių technologijų pagalba) Jums registruojantis, jungiantis ar naudojantis paskyra Kondena svetainėje.

1.7. Jūsų užsakymo duomenys: užsakomos prekės ir/arba paslaugos, jų kiekis, kainos, suteiktos nuolaidos, užsakymo pateikimo data ir laikas;

1.8. Atsiskaitymo informacija: mokėjimo būdas, data ir laikas, mokėjimo duomenys (įskaitant, bet neapsiribojant banko sąskaitos numeriu);

1.9. Pristatymo informacija: pristatymo būdas ir/arba pristatymo adresas, pagrindiniai gavėjo duomenys ( jeigu gavėju nurodėte trečiąjį asmenį);

1.10. Informacija apie užsakymo statusą ir vykdymo eigą: ar užsakymas paruoštas, išsiųstas, pristatytas, informacija apie prekių ir pinigų grąžinimus ir pan.

1.11. Komunikacijos duomenys: informacija apie komunikaciją ir bendravimą su Jumis su užsakymu ir jo vykdymu susijusiais klausimais, kitos komunikacijos turinys.

1.12. Kita informacija: požymis, kad susipažinote su Pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir/ar Privatumo politika, susipažinimo data ir laikas.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 1.7., Nr. 1.8., Nr. 1.9., Nr. 1.10., Nr. 1.11., Nr. 1.12. nurodyta informaciją ir duomenis gauname iš Jūsų kada Kondena svetainėje :

 1. Pateikiate užsakymą, atliekate užsakymo apmokėjimą, susisiekiate su mumis (arba mes susisiekiame su Jumis) su užsakymu ir jo vykdymu susijusiais klausimais, kai kreipiatės dėl prekių grąžinimo ir pan.
 2. Sugeneruojami užsakymo vykdymo eigoje, pvz. informacija apie tai, kad užsakymas apmokėtas, išsiųstas, pristatytas ir pan.
 3. Renkami slapukų ir panašių technologijų pagalba, tik kiek tokia informacija būtina pirkimo-pardavimo sutarčiai sudaryti, užsakymui priimti ir jam apdoroti (pvz. slapukų pagalba fiksuojama, kad Jūs susipažinote su pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir/ar Privatumo politika).

1.13. Jūsų pasirinkimai dėl slapukų.

1.14. Sutikimai ir komunikavimo pasirinkimai: Jūsų sutikimai gauti rinkodaros ir/ar kitus pranešimus, informaciją apie pranešimų užsakymą ir/arba atsisakymo būseną.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 1.13., Nr. 1.14. nurodytus Jūsų duomenis Kondena gauna iš Jūsų (bei fiksuoja automatinėmis priemonėmis, įskaitant slapukų ir panašių technologijų pagalba), Jums pažymint atitinkamus sutikimus ir/ar pasirinkimus, užsakant atitinkamus pranešimus ir/ar paslaugas arba jų atsisakant.

1.15. Naršymo duomenys: peržiūrėti puslapiai, peržiūrėtos prekės, peržiūros data ir laikas, naršymo trukmė, į pirkinių krepšelį ir/arba norų sąrašą įkeltos prekės, įkėlimo data ir laikas, kiti paspaudimai ir domėjimasis turiniu, informacija, iš kur vartotojai patenka į svetainę. 

1.16. Techniniai duomenys: IP adresas, sesijos ID, naudojama naršyklė, įrenginio tipas, rezoliucija.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 1.15., Nr. 1.16. nurodytus Jūsų duomenis Kondena gauna iš Jūsų slapukų ir panašių technologijų pagalba, Jums naršant Kondena interneto svetainėje. Sugeneruojami iš Jūsų naršymo duomenų (pvz. statistinė naršymo informacija).

1.17. Duomenys, kurie sugeneruojami, kai naudojatės tam tikromis Kondena svetainės paslaugomis ar funkcijomis: pvz., kai išsaugote prekes „Norų sąraše“, pasirenkate ir išsaugote miestą (kitus galimus svetainės filtrus (pasirinkimus)) ir pan.

1.18. Jeigu šiuos veiksmus atliekate kaip registruotas klientas, duomenys yra susiejami su kitais Jūsų, kaip registruoto kliento, duomenimis.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 1.15., Nr. 1.16 nurodytus duomenis UAB Kondena gauna iš Jūsų (ir yra fiksuojami automatinėmis priemonėmis, įskaitant slapukų ir panašių technologijų pagalba), kai Jūs naudojatės atitinkama Kondena svetainės  paslauga ir/arba funkcija.

1.19. Jūsų Kondena  interneto svetainėje viešai pateikti atsiliepimai, vertinimai, klausimai apie prekes ir kitas turinys, kurį viešai pateikiate ir/ar kuriuo pasidalijate Kondena svetainėje.

1.20. Norėtume priminti, kad turinį viešinate Jūs pats (-i), todėl esate visiškai atsakingas (-a) už turinį, kuriuo dalijatės.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 1.19., Nr. 1.20. nurodytus duomenis UAB Kondena gauna iš Jūsų kada Jūs pats (-i) patalpinate atitinkamą turinį į Kondena svetainę.

1.21. Kuomet Jūs kreipiatės į mus dėl pagalbos, užduodate mums klausimus, pateikiate mums atsiliepimus, skundus ir pan., mes tvarkome Jūsų komunikavimo su mumis įrašus ir kopijas, Jūsų pateiktus dokumentus ir duomenis, o taip pat mūsų pačių surinktus duomenis, kuomet ir kiek jie reikalingi Jūsų užklausai išnagrinėti ir atsakymui pateikti.

Šios Privatumo politikos punkte Nr. 1.21. nurodytus duomenis UAB Kondena gauna iš Jūsų kai kreipiatės į mus su prašymu, atsiliepimu, skundu ar kita užklausa. Arba Surenkami mūsų pačių iš mūsų teisėtai jau turimų duomenų apie Jus ir/ar gaunami iš trečiųjų asmenų (pvz. valstybės institucijų ir pan.), kuomet ir kiek tai yra reikalinga Jūsų užklausai išnagrinėti ir atsakymui pateikti.

 1. 2. Asmens duomenų tvarkymo tikslai:

2.1. Prekių ir/arba paslaugų pirkimas ir Jūsų užsakymų vykdymas

Kondena renka Jūsų duomenis, kad galėtume galėtume priimti, administruoti ir įvykdyti Jūsų prekių ir/arba paslaugų užsakymus, įskaitant (bet neapsiribojant) apdoroti mokėjimus, pristatyti prekes, priimti grąžinimus, išrašyti sąskaitas, bendrauti su Jumis su užsakymu ir jo vykdymu susijusiais klausimais, juos nagrinėti ir spręsti ir pan.

2.1.1. Jūsų identifikaciniai ir kontaktiniai duomenys.

2.1.2. Jūsų pirkimo duomenys.

2.1.3. Komunikacijos duomenys, kai ir kiek jie susiję su konkrečiu užsakymu.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 2.1.1., Nr. 2.1.2., Nr. 2.1.3. nurodyti Jūsų asmens duomenys yra naudojami irkimo-pardavimo sutarties, sudaromos tarp Jūsų ir Kondena sudarymo ir vykdymo tikslu. Konkretus užsakymas ir su juo susiję duomenys bei dokumentai saugomi 10 metų po užsakymo įvykdymo. Jūsų duomenys, kuriuos vėlesnių užsakymų tikslu išsaugote asmeninėje savo Kondena svetainės paskyroje (pvz. vardas, pavardė, telefono numeris, pristatymo adresai, mokėjimo kortelės duomenys), saugomi tol, kol galioja Jūsų paskyra arba kol pats juos iš paskyros pašalinate. 

2.2. Paslaugu teikimas

Kondena renka ir tvarko Jūsų asmens duomenis, kad galėtume suteikti Jums paslaugas ir funkcijas pagal Kondena naudojimosi taisykles ir/ar Jūsų poreikius ir/arba pasirinkimus.

2.2.1. Registracija, Jūsų asmeninės Kondena paskyros administravimas ir su paskyra susijusių paslaugų teikimas

Registruodamiesi ir susikurdami savo asmeninę Kondena paskyrą, Jūs galite apsipirkti, matyti savo pirkimų istoriją, valdyti savo duomenis ir pasirinkimus, o taip pat naudotis tik registruotiems klientams teikiamomis Kondena paslaugomis. Siekiant užtikrinti tinkamą Jūsų Kondena paskyros veikimą, jos saugumą ir siekiant suteikti su paskyra susijusias paslaugas, mes tvarkome šiuos Jūsų duomenis:

2.2.1.1. Registracijos, prisijungimo ir paskyros techniniai bei administravimo duomenys.

2.2.1.2. Kiti Jūsų Kondena paskyroje saugomi ir/ar su ja susieti duomenys: Identifikaciniai, kontaktiniai ir kiti duomenys, kuriuos įvedate ir išsaugote savo Paskyroje (pristatymo adresai, mokėjimo kortelės duomenys ir kt.); Jūsų pirkimų istorija ir pirkimų duomenys; Jūsų sutikimai, komunikavimo ir/ar paslaugų valdymo pasirinkimai.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 2.2.1.1., Nr. 2.2.1.2.  nurodyti Jūsų asmens duomenys yra kaupiami, atsižvelgiant į Kondena svetainėje nurodytas Kondena svetainės naudojimosi taisyklės, t.y. tarp Jūsų ir Kondena sudaryta Naudojimos Kondena paslaugomis sutartis.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 2.2.1.1., Nr. 2.2.1.2.  nurodytus Jūsų Registracijos, prisijungimo ir kitus paskyros duomenis saugome tol, kol galioja Jūsų Kondena paskyra, t.y. kol ją panaikinate. Jums ištrynus savo paskyrą, Jūsų identifikaciniai, kontaktiniai ir kiti duomenys yra negrįžtamai sunaikinami arba nuasmeninami taip, kad nebūtų galima Jūsų identifikuoti. Pirkimo duomenys atsiejami nuo Jūsų paskyros saugomi nustatytą laikotarpį (t.y. 10 metų).

2.2.2 Turinio suasmeninimas ir rekomendacijos

Siekiant užtikrinti naršymą ir patogų apsipirkimą, o pateikiamas turinys atitiktų Jūsų poreikius, Kondena  interneto svetainėje, rekomenduojame Jums produktus, paslaugas, funkcijas ir pateikiame turinį, kurie gali Jums būti aktualūs. Siekiant geriau Jus pažinti ir pateikti Jums išties aktualų turinį, mes tvarkome toliau nurodytus Jūsų duomenis: 

Registruotų klientų duomenys:

2.2.2.1. Jūsų Kondena paskyroje pateikti identifikaciniai ir anketiniai duomenys bei vartotojo ID;

2.2.2.2. Jūsų pirkimų duomenys.

2.2.2.3. Jūsų naršymo Kondena interneto svetainėje duomenys. Kiti duomenys, kurie yra generuojami, kai naudojatės atitinkamomis Kondena svetainės paslaugomis. Jūsų sutikimai, komunikavimo ir/ar paslaugų valdymo pasirinkimai.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 2.2.2.1., Nr. 2.2.2.2., Nr. 2.2.2.3. nurodyti Jūsų asmens duomenys yra kaupiami, atsižvelgiant į Kondena svetainėje nurodytas Kondena svetainės naudojimosi taisyklės, t.y. tarp Jūsų ir Kondena sudaryta Naudojimos Kondena paslaugomis sutartis.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 2.2.2.1., Nr. 2.2.2.2., Nr. 2.2.2.3. nurodyti Jūsų asmens duomenys yra kaupiami tol, kol esate registruotas klientas ir/arba naudojatės turinio suasmeninimo ir rekomendacijų paslauga. Jeigu turinio suasmeninimas ir rekomendacijos Jums nebūtų aktualūs, Jūs galite bet kada šios paslaugos atsisakyti nustatydami atitinkamus pasirinkimus savo paskyroje, Paslaugų savitarnoje. Jums atsisakius turinio suasmeninimo ir rekomendacijų paslaugos, Jūsų duomenys šiuo tikslu toliau nebebus renkami ir tvarkomi.

Neregistruotų kientų duomenys:

2.2.2.4. Sesijos ID, sesijos metu užfiksuoti Jūsų naršymo Kondena interneto svetainėje duomenys. Būtina pažymėti, kad kad visi neregistruoto Kliento naršymo duomenys yra renkami ir tvarkomi tik nuasmeninti ir neleidžia identifikuoti konkretaus asmens. Tam tikrais atvejais Kondena sistema gali atpažinti Jus, kaip sugrįžtantį vartotoją ir ankstesnės (-ių) naršymo sesijos (-ų) metu surinktų duomenų ir susisieti su naujos naršymo sesijos duomenimis. Net ir šiuo atveju mes negalime identifikuoti Jūsų, kaip konkretaus asmens, nes naršymo duomenys nėra siejami su jokiais kitais asmens duomenimis ir identifikatoriais.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 2.2.2.4. nurodyti Jūsų asmens duomenys yra kaupiami, nes yra Jūsų sutikimas, kurį suteikiate patvirtindami slapukų pasirinkimus. Šie duomenys kaupiami tol kol galioja Jūsų sutikimas, bet neilgiau kaip dvejus metus. Sutikimą galite valdyti ir bet kada atšaukti keisdami savo slapukų pasirinkimus, kaip nurodyta „Slapukų politikoje“.

2.2.3. Kitų Kondena paslaugų teikimas

Savo Klientams siūlome paslaugas ir funkcijas, kurių teikimui būtina tvarkyti tam tikrus Jūsų duomenis. 

Pavyzdžiui, Jums naudojantis „Norų sąrašo“ paslauga, mes išsaugome Jūsų į „Norų sąrašą“ įkeltas prekes. Šiuo atveju mes tvarkome tiek Jūsų „Norų sąraše“ esančių prekių sąrašą, tiek informaciją, kada prekė įkelta. 

Tam tikrų paslaugų neatskiriama dalimi yra elektroninių ar kitų pranešimų siuntimas (pvz. pranešimai apie paliktą pirkinių krepšelį ir pan.). Siųsdami tokius paslaugos pranešimus, mes taip pat naudojame Jūsų kontaktinius duomenis, pvz. el. pašto adresą. Daugeliu atvejų mes suteikiame Jums galimybę paslaugų pranešimų atsisakyti, nustatant atitinkamus pasirinkimus savo paskyroje ir/arba paspaudžiant atsisakymo nuorodą elektroniniame laiške, o Jums atsakius pranešimo, mes išsaugome duomenis apie Jūsų pranešimų pasirinkimus.

2.3. Tiesioginė rinkodara

2.3.1. Bendrieji ir suasmeninti tiesioginės rinkodaros pranešimai

Kondena svetainėje Jūs galite prenumeruoti naujienlaiškius ir specialiai Jums pagal Jūsų pirkimo ir naršymo istoriją pritaikytus pasiūlymus. Tam, kad galėtume pateikti Jums tokius pasiūlymus ir informaciją, mes tvarkome šiuos Jūsų duomenis:

2.3.1.1. Jūsų kontaktiniai duomenys.

2.3.1.2. Jūsų pirkimų ir naršymo Kondena istorija, jeigu pasirinkote gauti specialiai Jums pritaikytus pasiūlymus;

2.3.1.3. Naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenys.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 2.3.1.1., Nr. 2.3.1.2. , Nr. 2.3.1.3. nurodyti Jūsų asmens duomenys yra kaupiami, nes yra Jūsų sutikimas, kurį pateikiate prenumeruodami Kondena naujienlaiškius, bendruosius ir/ar specialiai Jums pritaikytus pranešimus bei pasiūlymus. Naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenis mes tvarkome mūsų teisėto intereso pagrindu. Tokių duomenų rinkimas ir jų analizė leidžia mums vertinti tiesioginės rinkodaros kampanijų aktualumą bei veiksmingumą, kad pranešimai Jums būtų įdomūs ir aktualūs. Aukščiau minimuose punktuose duomenys tvarkomi tol, kol galioja Jūsų sutikimas. Savo sutikimą gauti naujienlaiškius, bendruosius ir/ar specialiai Jums pritaikytus pranešimus ir pasiūlymus galite bet kada atšaukti, nustatydami atitinkamus pranešimų pasirinkimus savo Kondena svetainės paskyroje arba spustelėdami atsisakymo nuorodą elektroniniame laiške arba susisiekdami su mumis info@kondena.lt, +370 688 08002.

2.3.2. Kiti Kondena svetainės internetinės rinkodaros veiksmai

Kondena interneto svetainėje Kondena gali naudotis Google, Adform ir kitų internetinių reklamų teikėjų paslaugomis. Paprastai reklamos tiekėjai, kaip savarankiški asmens duomenų valdytojai, slapukų ir panašių technologijų pagalba renka Jūsų naršymo Kondena interneto svetainėje duomenis, kad galėtų pateikti Jums aktualią interneto reklamą Kondena svetainėje, kitose interneto svetainėse ir/ar kituose internetinės reklamos kanaluose (socialiniuose tinkluose, mobiliosiose programėlėse, interneto paieškos sistemose ir pan.).

Jūsų naršymo duomenys Kondena interneto svetainėje reklamos tikslais yra renkami ir tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu, kurį galite pateikti arba atšaukti sutikdami su tiksliniais (komerciniais) slapukais arba juos atmesdami. Daugiau informacijos apie Kondena naudojamus slapukus galite rasti Kondena slapukų politikoje.

2.4. Prašymų ir užklausų nagrinėjimas

Kuomet kreipiatės į mus dėl pagalbos, užduodate mums klausimus, pateikiate prašymus, atsiliepimus, ir pan., Jūs pateikiate mums savo asmens duomenis. Jūsų duomenis mes naudojame tam, kad galėtume tinkamai ir objektyviai išnagrinėti Jūsų prašymą ar kitą užklausą, suteikti Jums reikiamą informaciją, atsakyti į Jūsų klausimus, išspręsti Jūsų prašymus ar reikalavimus. Jūsų prašymų, reikalavimų ir kitų užklausų duomenis mes taip pat galime naudoti tikslu apginti savo teises ir teisėtus interesus, jeigu dėl Jūsų prašymo, reikalavimo ar kitos užklausos būtų inicijuotas teisinis ginčas ar atsirastų tokio ginčo tikimybė.

Jūsų tvarkomų asmens duomeny sritys:

2.4.1. Jūsų identifikaciniai ir kontaktiniai duomenys.

2.4.2. Komunikacijos su Jumis duomenys.

2.4.3. Kiti duomenys, būtini Jūsų prašymui ar užklausai išnagrinėti.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 2.4.1., Nr. 2.4.2., Nr. 2.4.3.  nurodyti Jūsų asmens duomenys yra kaupiami, nes Kondena teisinės pareigos atsakyti į Klientų prašymus ir užklausų vykdymas; Sutarties vykdymas, kuomet Jūsų prašymas ar užklausa yra susijusi su sutartimi ir/abar jos vykdymu; Kondena teisėtas interesas ginti savo teises ir interesus, kai kreipiatės į mus su skundu ar pretenzija, inicijuojamas teisinis ginčas arba yra jo tikimybė. Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi kol išnagrinėjame Jūsų prašymą ar kitą užklausą, pateikiame atsakymą ir dar 2 metus po užklausos išsprendimo. Jeigu dėl Jūsų prašymo, reikalavimo ar kitos užklausos inicijuojamas teisinis ginčas arba yra tokio ginčo tikimybė, Kondena Jūsų duomenis gali saugoti ilgiau, iki pasibaigs teisės aktuose numatyti skundo pateikimo ar ieškinio senaties terminai ir/arba įsiteisės galutinis sprendimas.

2.5. Duomenų analitika, statistika veiklos analizės ir prekių/paslaugų tiekimo ir gerinimo tikslu

Kondena tikslas, kad naudotis Kondena interneto svetaine būtų kiek įmanoma patogiau ir efektyviau, kad mūsų prekės ir/arba paslaugos mūsų Klientams būtų aktualios,  naudingos. Dėl šios priežasties, siekiant veiklos ir Klientų aptarnavimo efektyvumo, nuolat analizuojame, kaip Klientai naudojasi Kondena interneto svetaine ir tvarkome toliau nurodytus duomenis. Svarbu paminėti, kad vykdydami analitiką ir statistiką mes tvarkome nepersonalizuotus subendrintus duomenis ir netvarkome Jūsų kontaktinės ar kitokios Jūsų asmeninės informacijos. 

Tvarkomi asmeniniai duomenys:

2.5.1. Subendrinti naršymo Kondena interneto svetainėje ir (arba) mobiliojoje aplikacijoje duomenys;

2.5.2. Subendrinti Klientų pirkimų duomenys;

2.5.3. Subendrinti naujienlaiškių ir kitų pranešimų peržiūros duomenys;

2.5.4. Subendrinti komunikacijos su Klientais duomenys.

Šios Privatumo politikos punktuose Nr. 2.5.1., Nr. 2.5.2., Nr. 2.5.3., Nr. 2.5.4.  nurodyti Jūsų asmens duomenys yra kaupiami, nes Kondena analitiką ir statistiką vykdo aukščiau minimuose punktuose nurodytais tikslais ir Kondena teisėto intereso pagrindu. Duomenys saugomi tiek kiek būtina aukščiau minimuose punktuose nurodytuose tikslais.

Kondena  interneto svetainėje mes galime naudotis Google Analytics ir/ar kitų svetainės analitikos paslaugas teikiančių tiekėjų įrankiais. Google Analytics ir kiti analitikos įrankiai naršymo duomenis renka slapukų ir panašių technologijų pagalba. Visgi, paprastai Google Analytics ir/ar kitų analitikos įrankių slapukai Kondena veikia kaip pirmos šalies, t.y. mūsų pačių kontroliuojami slapukai.

Kondena interneto svetainės lankymo ir naudojimo analitinius ir statistinius duomenis mes renkame ir naudojame mūsų teisėto intereso pagrindu, tikslu vertinti mūsų paslaugų ir/ar rinkodaros kampanijų efektyvumą ir priimti svarbius ir reikiamus veiklos vystymo bei tobulinimo sprendimus. Atitinkamai, analitikos ir statistikos slapukus mes laikome būtinaisiais, nes kitaip negalėtume pasiekti pirmiau įvardintų tikslų ir užtikrinti mūsų teisėto intereso. Jeigu,  Jūs prieštarautumėte analitinių slapukų diegimui, galite juos atmesti savo interneto naršyklėje, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje (10 punktas).

 1. 3. Ar yra galimybė nesutikti su mano asmens duomenų tvarkymu ir tuo pat metu nudotis Kondena svetaine

Jūs turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kurių tvarkymas grindžiamas Jūsų sutikimu. Pavyzdžiui, Jūs galite nesutikti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, bet kuriuo metu atsisakydami tokių rinkodaros pranešimų. Tačiau,  kai asmens duomenys tvarkomi siekiant sudaryti ar įvykdyti sutartį (pvz. Jūsų pirkimo užsakymą) ir/arba suteikti Jums pageidaujamą Kondena paslaugą, Jūs negalėtumėte pateikti pirkimo užsakymo arba pasinaudoti atitinkama Paslauga, jeigu nepateiktumėte atitinkamų asmens duomenų arba neleistumėte jų tvarkyti.

 1. 4. Kam perduodami Jūsų duomenys

siekiant pateikti Jūsų prašomas prekes ir/arba suteikti paslaugas, mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis trečiosiomis šalimis. Perduodame tik tokius Jūsų asmens duomenis, kurie yra būti siekiant tinkamai įvykdyti Jūsų pirkimo užsakymą ir/ar suteikti atitinkamą paslaugą.Jūsų asmens duomenys yra perduodami paslaugų teikėjams. Jūsų asmens duomenys perduodami paslaugų teikėjams, tokiems kaip pristatymo įmonės, skambučių centrai ir kitos įmonės, teikiančios paslaugas pardavėjui ar Kondena.  Šie asmenys veikia kaip Kondena duomenų tvarkytojai, yra kruopščiai atrenkami ir tvarkydami asmens duomenis privalo laikytis duomenų tvarkymo sutartyje ar kitu būtu Kondena pateiktų nurodymų ir reikalavimų.

Teisinio proceso ir kitais įstatymuose numatytais atvejais Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti valstybės institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti už Europos ekonominės erdvės (EEE) ribų. Jūsų asmens duomenys perduodami už EEE ribų, jei tenkinamos šios sąlygos:

 1. duomenys perduodami tik mūsų patikimiems partneriams užtikrinantiems mūsų paslaugų Jums teikimą, ir su tokiais partneriais yra pasirašytos duomenų tvarkymo sutartys pagal Europos Komisijos patvirtintas standartines duomenų tvarkymo sąlygas, kuriomis jie užtikrina Jūsų asmens duomenų saugumą pagal įstatymų reikalavimus, arba Europos Komisija yra priėmusi sprendimą dėl valstybės, kurioje yra įsisteigęs mūsų partneris, tinkamumo, t.y. yra užtikrinamas tinkamo lygio saugumas.
 1. 5. Duomenų saugojimo laikotarpis

Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko, kiek yra būtina siekiant konkrečių tikslų, kuriais duomenys yra surinkti. 

 1. 6. Norėčiau susipažinti su savo asmens duomenimis, kuriuos tvarko Kondena :

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų asmens duomenys yra netikslūs ar neišsamūs ir norite Juos pakeisti ar patikslinti tai galite padaryti šiais būdais:

 1. 6.1. Susisiekite su mumis el. paštu: info@kondena.lt.
 2. 6.2.Susisiekite su mumis telefonu: +370 688 08002.
 1. 7. Jei norėčiau,kad ištrintumėte mano asmens duomenis.

Jūs turite teisę prašyti, kad nebetvarkytume Jūsų asmens duomenų ir juos panaikintume, esant bent vienai iš šių aplinkybių:

 1. 7.1. asmens duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriais jie buvo renkami arba kitaip tvarkomi.
 2. 7.2. Jūs atšaukiate sutikimą, kuriuo buvo grindžiamas duomenų tvarkymas ir nėra jokio kito teisinio pagrindo tvarkyti duomenis.
 3. 7.3. Jūsų asmens duomenys tvarkomi neteisėtai.
 4. 7.4. Jūs pateikėte prieštaravimą, kad asmens duomenys būtų tvarkomi mūsų teisėto intereso pagrindu ir Jūsų interesai konkrečiu atveju yra viršesni.

Apgailestaujame, tačiau Jūsų asmens duomenys nebus panaikinti iš mūsų duomenų bazės jei gavę Jūsų prašymą nustatysime, kad:

 1. 7.5. Jūsų asmens duomenys yra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai dėl kurių jie buvo surinkti ar tvarkomi.
 2. 7.6. Jūs nesate atšaukęs sutikimo dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo, kai duomenys tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu.
 3. 7.7. Duomenų tvarkymas yra būtinas dėl mūsų teisėtų interesų ir Jūsų interesai nėra viršesni.
 4. 7.8. Jūsų duomenis būtina tvarkyti dėl teisinių reikalavimų pareiškimo, vykdymo ar gynimo.
 5. 7.9. Tvarkyti Jūsų asmens duomenis mus įpareigoja taikomi Europos sąjungos ir nacionaliniai teisės aktai.
 6. 7.10. Prašymą dėl Jūsų asmens duomenų ištrynimo Jūs galite pateikti šiais būdais:
 7. 7.10.1. susisiekdami su mumis el. paštu: info@kondena.lt.
  7.10.2. susisiekdami su mumis telefonu: +370 688 08002.
 8. 8. Jei norčiau apriboti teisę tvarkyti mano asmens duomenis:

Jūs turite teisę apriboti mums galimybę tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Jums apribojus Jūsų asmens duomenų tvarkymą mes su Jūsų asmens duomenimis nebeatliksime jokių veiksmų išskyrus asmens duomenų saugojimą. Asmens duomenų tvarkymą Jūs galite apriboti esant bent vienai iš šių aplinkybių:

 1. 8.1. Jūsų asmens duomenys yra netikslūs (asmens duomenų tvarkymo veiksmai šiuo atveju bus apriboti iki duomenų tikslumo patikrinimo).
 2. 8.2. Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai, tačiau nesutinkate, kad Jūsų duomenys būtų ištrinti.
 3. 8.3. Kondena nebereikia Jūsų asmens duomenų nustatytais tikslais, tačiau reikalingi Jums siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus.
 4. 8.4. Jūsų asmens duomenys tvarkomi Jums prieštaraujant dėl tokio asmens duomenų tvarkymo (duomenų tvarkymas bus apribojamas šiuo pagrindu iki kol bus patikrinta, ar priežastys dėl kurių mes tvarkome Jūsų asmens duomenis yra viršesnės už Jūsų).
 5. 8.5. Apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą Jūs galite šiais būdais:
 6. 8.5.1. susisiekdami su mumis el. paštu: info@kondena.lt.
 7. 8.5.2. susisiekdami su mumis telefonu: +370 688 08002.
 8. 9. Norėčiau pateikti prašymą dėl savo teisių įgyvendinimo:

Su jūsų asmens duomenimis susijusius prašymus galite pateikti šiais būdais:

 1. 9.1. susisiekdami su mumis el. paštu: info@kondena.lt.
 2. 9.2. susisiekdami su mumis telefonu: +370 688 08002.

Savo sistemoje Jūsų identifikaciją atliekame pagal Jūsų elektroninio pašto adresą. Pateikdami mums prašymą vienu iš nurodytų būdų visada nurodykite savo elektroninio pašto adresą dėl kurio atžvilgiu sukauptos informacijos jis teikiamas. Jums nenurodžius elektroninio pašto, arba jam nesutapus su prašymą pateikusio asmens elektroninio pašto adresu, neturėsime galimybės Jūsų tinkamai identifikuoti ir pateikti Jūsų prašomos informacijos ar įgyvendinti Jūsų prašymo.

Jūsų patogumui, prašymų formas galite rasti prisijungęs prie savo asmeninės paskyros profilio redagavimo aplinkoje.

Jeigu manote, kad Jūsų teisės yra pažeistos, dėl savo teisių gynimo galite kreiptis į Valstybinę asmens duomenų apsaugos inspekciją.

 1. 10. Slapukai. 

Kondena interneto svetainėje mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, pvz. pikselių žymas (angl. „Pixel Tags“), žiniatinklio indikatorius (angl. „Web Beacons“), tinklo duomenų rinkėjus (angl. „clear GIF“) ir pan., (toliau bendrai – Slapukai). Slapukai nesukelia jokios žalos Jūsų kompiuteriui ar įrenginiui. Jie padeda mums užtikrinti mūsų interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos veikimą, funkcionalumą, suteikti Jums Kondena paslaugas, rinkti analitinę ir statistinę naršymo svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje informaciją, vykdyti reklamą ir rinkodarą. 

10.1. Būtinieji slapukai naudojami svetainėje

PavadinimasPaskirtisGaliojimas
tk_aiIšsaugo universalų vartotojo IDIki sesijos pabaigos
wordpress_logged_in_*Išsaugo universalų prisijungusio vartotojo IDIki sesijos pabaigos
wordpress_test_cookiePatikrina, ar slapukai veikia sklandžiaiIki sesijos pabaigos
_gaSkaičiuoja puslapio peržiūrų skaičių (Priklauso Google Analytics)2 metai
wp-settings-time-1Naudojamas vartotojo wp-admin konfigūracijai išlaikyti.1 metai
newsletterNaudojamas vartotojo atpažinimui (Priklauso Newsletter įskiepiui)Iki sesijos pabaigos
wordpress_sec_*Suteikia apsauga nuo įsilaužėlių,  saugo prisijungusio vartotojo duomenis.15 dienų
woocommerce_cart_hashIšsaugo duomenis apie produktus krepšelyjeIki sesijos pabaigos
wp_woocommerce_session_*Identifikuoja vartotoją ir išsaugo jo atliktus veiksmus svetainėje parduotuvė.kondena.lt2 dienas
woocommerce_items_in_cartIšsaugo produktų kiekį krepšelyjeIki sesijos pabaigos
cookielawinfo-checkbox-othersŠį slapuką nustato GDPR Cookie Consent papildinys. Slapukas naudojamas išsaugoti vartotojo sutikimą dėl slapukų kategorijoje „Kita”.1 metus
cookielawinfo-checkbox-advertisementŠį slapuką nustato GDPR Cookie Consent papildinys. Slapukas naudojamas išsaugoti vartotojo sutikimą dėl slapukų kategorijoje „Reklamos“.1 metus
cookielawinfo-checkbox-performanceŠį slapuką nustato GDPR Cookie Consent papildinys. Slapukas naudojamas išsaugoti vartotojo sutikimą dėl slapukų kategorijoje „Veikimas“.1 metus
cookielawinfo-checkbox-analytics
Šį slapuką nustato GDPR Cookie Consent papildinys. Slapukas naudojamas išsaugoti vartotojo sutikimą dėl slapukų kategorijoje „Analytics“.
1 metus
cookielawinfo-checkbox-necessaryŠį slapuką nustato GDPR Cookie Consent papildinys. Slapukai naudojami saugoti vartotojo sutikimą dėl slapukų kategorijoje „Būtina“.1 metus
cookielawinfo-checkbox-functionalSlapukas nustatomas pagal GDPR slapukų sutikimą, kad būtų įrašytas vartotojo sutikimas dėl slapukų kategorijoje „Funkcinis“.1 metus
viewed_cookie_policySlapuką nustato GDPR Cookie Consent įskiepis ir jis naudojamas norint išsaugoti, ar vartotojas sutiko, kad būtų naudojami slapukai, ar ne. Jame nesaugomi jokie asmens duomenys.1 metus
lt_LT
X